Vyjádření provozovatele k nedostupni služeb systému BELLhop

Vážení rodiče, v posledních třech dnech docházelo opakovaně k výpadkům a nedostupnosti služeb systému pro školní družiny BELLhop. Příčinou byl zásadní výpadek serverů systému, který se nám bohužel i přes veškerou snahu našich zaměstnanců v následujících dvou dnech nedařilo zcela odstranit. Důsledkem toho náš systém nezvládal odbavovat požadavky v nejexponovanějších časech.

Za vzniklou situaci se velice omlouváme. Chápeme, že se tak pro řadu z vás zásadně zkomplikovalo vyzvednutí dětí ze školní družiny.

Po celou dobu výpadku intenzivně pracujeme na odstranění příčin a předpokládáme, že dnes již proběhne vyzvedávání dětí bez obtíží. Takto rozsáhlý výpadek je v šestileté historii našeho systému zcela ojedinělý a činíme všechny potřebné kroky k tomu, aby se již neopakoval. Děkujeme pochopení.

V Praze dne 13. 5. 2022

Jan Šulák

jednatel společnosti NeurIT s.r.o.