Přihláška ke studiu na naší škole

 

 Vážení rodiče,                          

velmi nás těší Váš zájem o docházku vašeho dítěte do naší školy. Pro jednodušší a klidnější průběh zápisu do 1. ročníku 2020/2021 jsme připravili elektronickou přihlášku k zápisu. Prosíme o její vyplnění a odeslání, u zápisu už ji nebude potřeba vyplňovat. Pokud jste přihlásku vyplnili správně, přijde Vám potvrzovací e-mail.

DŮLEŽITÉ! Prosíme o pečlivé vyplnění ročníku, kam chcete dítě přihlásit (letos se mimořádně nejedná se jen o zápis do 1. nebo přípravné třídy). Rodiče, kteří žádají o odklad školní docházky svého dítěte, vyplní Žádost o přijetí do 1. ročníku i Žádost o odklad školní docházky (tento najdete na webu školy, záložka základní škola, zápis do 1. tříd). K žádosti o odklad je nutné doložit 2 doporučení - posouzení příslušného školského poradenského zařizení a odborného lékaře nebo klinického psychologa. 

Zájemci o přípravnou třídu kromě toho vyplní i Žádost o přijetí do přípravné třídy. Do  této žádosti je třeba doplnit vyjádření  příslušného školského poradenského zařizení nebo klinického psychologa. 

 

Vyplnění přihlášky

Pokud si přejete vyplnit přihlášku, klikněte prosím:


Prohlédnout stav / změnit přihlášku

Pokud si přejete zkontrolovat, tisknout, případně změnit dříve vyplněnou přihlášku, zadejte její kód a zvolte žádanou funkci.
Kód formuláře:

   


Do poznámky uveďte případné důležité údaje o zdravotním stavu, individuálních dispozicích, které bychom měli vědět.