•  

    Postup, jak získat formulář "Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodů uzavření školského/dětského zařízení /školy/ ".

    www.cssz.cz

    služby pro Vás

    tiskopisy

    přejít na tiskopisy

    Žádost o ošetřovné..... viz výše

    zjistit více..

    tiskopis ke stažení

    S pozdravem

    D.Slepičková

    Výše zmíněný  tiskopis najdete též  v příloze Vašich emailů.

    S vyplněným tiskopisem se musíte dostavit do základní školy a budete kontaktovat hospodářku školy, která Vám tiskopis potvrdí:

    Hospodářka školy
    Ladislava Cajsková
    Tel.: +420 605 891 848
    e-mail: hospodarka@zszlicin.cz

     

    Vážení rodiče,

    vzhledem k narůstajícím dotazům ohledně karantény a ošetřovného posílám níže uvedené informace, které jsem obdržela od hygienické stanice.

     

    Ošetřovné pro rodiče při karanténě dítěte řeší praktický lékař pro děti a dorost. Musíte se obrátit na praktického lékaře Vašeho dítěte. Hygienická stanice formulář na ošetřovné vystavit nemůže.

     

    Jiná situace by byla v případě, že byste se jako rodič dostal do karantény pokud by bylo dítě pozitivně testováno. V takovém případě by Vám pracovní neschopnost vystavovala hygienická stanice.

     

    Rozhodnutí o potřebě ošetřování (péče) pro nemoc nebo nařízení karantén, viz: https://www.cssz.cz/web/cz/-/osetrovne-po-zahajeni-noveho-skolniho-roku-se-standardne-ridi-zakonem-o-nemocenskem-pojisteni

     

     

     

    KAPACITA MATEŘSKÉ ŠKOLY

    Obě mateřské školy jsou plně obsazené. Po dokončení přestavby mateřské školy v Nedašovské ulici nevzniknou nová místa. Děti do nových tříd byly přijaty řádně v přijímacím řízení v květnu 2021, nově otevřené třídy jsou do dokončení přestavby umístěny v prostorách ZUŠ a ZŠ. 

     

    Zápis ze třídních schůzek 14. 9. 2021

    Schuzka_s_rodici_14_.9._2021.pdf