Postup, jak získat formulář "Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodů uzavření školského/dětského zařízení /školy/ ".

www.cssz.cz

služby pro Vás

přejít na tiskopisy

Žádost o ošetřovné..... viz výše

zjistit více..

tiskopis ke stažení

D.Slepičková

Výše zmíněný  tiskopis najdete též  v příloze Vašich emailů.

S vyplněným tiskopisem se musíte dostavit do základní školy a budete kontaktovat hospodářku školy, která Vám tiskopis potvrdí:

Hospodářka školy
        Ladislava Cajsková
        Tel.: +420 605 891 848
        e-mail: hospodarka@zszlicin.cz

Vážení rodiče,

vzhledem k narůstajícím dotazům ohledně karantény a ošetřovného posílám níže uvedené informace, které jsem obdržela od hygienické stanice.

Ošetřovné pro rodiče při karanténě dítěte řeší praktický lékař pro děti a dorost. Musíte se obrátit na praktického lékaře Vašeho dítěte. Hygienická stanice formulář na ošetřovné vystavit nemůže.

Jiná situace by byla v případě, že byste se jako rodič dostal do karantény pokud by bylo dítě pozitivně testováno. V takovém případě by Vám pracovní neschopnost vystavovala hygienická stanice.

Rozhodnutí o potřebě ošetřování (péče) pro nemoc nebo nařízení karantén, viz: https://www.cssz.cz/web/cz/-/osetrovne-po-zahajeni-noveho-skolniho-roku-se-standardne-ridi-zakonem-o-nemocenskem-pojisteni

KAPACITA MATEŘSKÉ ŠKOLY

Obě mateřské školy jsou plně obsazené. Po dokončení přestavby mateřské školy v Nedašovské ulici nevzniknou nová místa. Děti do nových tříd byly přijaty řádně v přijímacím řízení v květnu 2021, nově otevřené třídy jsou do dokončení přestavby umístěny v prostorách ZUŠ a ZŠ.

Zápis ze třídních schůzek 14. 9. 2021

Schuzka_s_rodici_14_.9._2021.pdf