POBOČKA ZUŠ POPELKA NA ZLIČÍNĚ

Vzdělávají se zde děti v těchto oborech:

• Hudební obor: hra na klavír, hra na zobcovou flétnu, hra na kytaru, hra na klarinet a hra na saxofon

• Výtvarný obor

Výuka probíhá v samostatném pavilonu budovy MŠ Nedašovská 328 (více na webu www.zuspopelka.cz v záložkách jednotlivých oborů).

Výuka v hudebním oboru začíná jedno až dvouletým přípravným studiem v oborech flétna/kytara/klavír. Možná je i výuka ve skupině. Od 1. ročníku je možná také hra na klarinet nebo saxofon. Úplata za vzdělávání činí 1000 Kč při skupinové výuce, 2000 Kč při individuální výuce za pololetí.

Výuka výtvarného oboru probíhá jednou týdně tři vyučovací hodiny (3x 45 min.) v úterý nebo ve středu.

út: 13.15 - 15.30, 15.45 - 18.00 st: 15.00 - 17.15      Úplata za vzdělávání činí 1400 Kč za pololetí. Do výtvarného oboru přijímáme žáky od 6 let, mladší po dohodě s rodiči.   Informace k přijímacím zkouškám do dalšího školního roku naleznete na www.zuspopelka.cz/zajemci-o-studium www.zuspopelka.cz www.fb.com/zuspopelka

Budeme se těšit.

Tým ZUŠ Popelka

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Od září 2020 se na ZŠ a MŠ Praha 5 - Zličín, Nedašovská 328 otevřela nová pobočka

Základní umělecké školy Popelka

Vzdělávají se zde děti v hudebním oboru přípravná hudební výchova a hra na klavír.

Od příštího školního roku 2021-2022 plánujeme otevřít ještě v hudebním oboru:

• hru na kytaru (15 míst),
      • zpěv (15 míst),
      • hru na flétnu (15 míst).

Nově budeme otevírat výtvarný obor (20 míst).

Více informací najdete na ZUŠ Popelka (zuspopelka.cz)