• Spolek Světýlko

Kdo jsme?

• Jsme sdružení rodičů, kteří mají zájem o zapojení se do života školy.
        • Cílem je podpora žáků ZŠ Zličín.
        • Hlavním zájmem Světýlka je snaha umožnit dětem aktivní trávení volného času.
        • Zajišťuje nákup vybavení a pomůcek vhodných pro zkvalitnění výuky i prostředí školy, nákup odměn pro vítěze školních soutěží.
        • Spolek se podílí na organizaci akcí školy.
        • Předkládá návrhy na rozvoj aktivní spolupráce se školou.

Jak se stát členem?

• Členem Spolku se může stát fyzická či právnická osoba, jde zejména o rodiče dětí ZŠ (zvolení zástupci tříd) a zástupce školy. O členství je nutné písemně požádat.
        •  ZADOST_O_CLENSTVI.doc je nutné podepsanou zaslat jako sken na email: ksmidova@zszlicin.cz
        •  Aby spolek mohl efektivně fungovat, prosíme, aby z každé třídy byl zvolen alespoň jeden zástupce třídy. Prostřednictvím zástupců se rodiče mohou zapojit do života školy a přispět k jejímu dalšímu rozvoji.

Příspěvek

• Členský příspěvek činí 300 Kč na školní rok za dítě. Platba na začátku školního roku prostřednictvím QR kódu (od září 2024) nebo převodem na účet spolku 2600173502/2010, do poznámky příjmení dítěte a třída.
        • Fond spolku se tvoří z darů (příspěvek od rodičů), grantů a dotací.
        • V průběhu školního roku se z fondu čerpají finance na společné aktivity, akce a soutěže školy, vybavení a pomůcky.