• Celý přehled zájmových kroužků si také můžete stáhnout zde 

      Den a čas

      Název kroužku

      Vedení kroužku

      Kontakt a informace

      Pondělí  13:00-13:50

                    

      Angličtina hrou   3.tř.

       

      Mgr. Kamila Šmídová

      smidova@zsamszlicin.cz

      Přihláška na webu školy

      Pondělí  13:00-13:45

            

      Flétna

       

      Mgr. Hana Trejbalová

      Přihláška na webu školy

      trejbalova@zsamszlicin.cz

      Pondělí  13:45-14:45

      Pěvecký sbor Noctuella

      Mgr. Hana Trejbalová

      Přihláška na webu školy

      trejbalova@zsamszlicin.cz

      Pondělí

                      13:30-14:30

      Kroužek sportovní všestrannosti -fotbal

                                 1.-2.tř.               

      Trenéři Sparťanské fotbalové školičky

      www.alotrie.cz

      adam.radl@alotrie.cz

      Pondělí  

                      15:15-16:15

      Kroužek In-line

      bruslení

      Lektoři VSA

      www.verejnasportovni.cz

      7 lekcí září-říjen

      Úterý      13:00-13:45

                  

      Angličtina             1.tř.

                          

      PhDr. Květa Strouhalová

      Přihláška u třídní učitelky

      Úterý      13:00-13:50

                      

      Konverzace AJ     4.tř.

      Mgr. Kamila Šmídová

      smidova@zsamszlicin.cz

      Přihláška na webu školy

      Úterý

                      14:00-15:00

      Malý kuchtík

      Kroužek vaření

      Lektoři Berukroužky

      www.berukroužky.cz

      Tel: 775600308

      Úterý

                      15:00-16:00

      Kutilská dílna

      Vyrábění ze dřeva

      Lektoři Berukroužky

      www.berukroužky.cz

      Tel: 775600308

      Úterý

                      14:00-17:30

      Dramatický kroužek

      2 skupiny          3.-5.tř

      Mgr. Dana Svobodová

      dana.sobin@seznam.cz

      Přihlášení emailem.

      Úterý      14:00-15:00  

                      15:00-16:00

                     

      Atletika HESU  3.-6.tř

                          MŠ, 1.-2.tř

      Trenéři Sportovní akademie HESU

      www.hesu.cz

      Středa    13:00-14:00

                      14:00-15:00

      Miniházená     4.-5.tř.

                                 2.-3.tř.

      Mgr. Kamila Šmídová

      smidova@zsamszlicin.cz

      Přihláška na webu školy

       

      Středa    13:30-15:00

      Dramatický kroužek

                                 1.-2.tř.

      Mgr. Dana Svobodová

      dana.sobin@seznam.cz

      Přihlášení emailem.

      Středa

                      15:00-16.00

      Věda nás baví

      Lektoři Věda nás baví

      smidova@zsamszlicin.cz

      info@vedanasbavi.cz

      Středa 

                      15:15-16:45

      Přípravka tanečního sportu

      Mgr. Vladimíra Šimáčková

      www.kstsiluetapraha.cz 

      simackova@zsamszlicin.cz

      Čtvrtek

                      14:00-15:00

      Keramika

      Lucia Kopčáková

      kopcakova.lucia@seznam.cz

      Tel.: 736434569

      Čtvrtek

                      15:00-16:30

      Dramatický kroužek

      2 skupiny          5.-6.tř.

      Mgr. Dana Svobodová

      dana.sobin@seznam.cz

      Přihlášení emailem.

      Čtvrtek   13:00-13:50

                      13:50-14:40                                                                                       

      Konverzace AJ     5.tř.

                                     6.tř.

      Klára Hornychová

      Přihláška na webu školy             

      Čtvrtek   13:00-13:45

       Angličtina            2.tř.

      PhDr. Květa Strouhalová

      Přihláška u třídní učitelky

      Čtvrtek   13:30-14:30  

                      14:30-15:30

       

      Atletika HESU 3.-6.tř.

                         MŠ, 1.-2.tř.

       

      Trenéři Sportovní akademie HESU

      www.hesu.cz

       

      Čtvrtek   13:00-14:00

      SNAG Golf

      Lektorky Snag  golfu

      www.kidsgolf.cz 724265580

      maky@kidsgolf.cz

       

      Čtvrtek   15:00-15:45

      Pupásek                1.tř.

      sportovní průprava

      Lektoři TJ Pupásek

      www.tjpupasek.cz

      Kroužek probíhá v MŠ.

      Čtvrtek   15:00-17:00

      Čas bude upřesněn dle počtu přihlášek

      Robolegokroužek  robotika pro děti

      Lektoři Robokids

      www.robokids.cz

      Pátek      13:00-14:00

      Origami a tvoření z papíru      2.-5.třída

      Pavlína Kopalová

      kopalova@zsamszlicin.cz

      Přihláška na webu školy

      Pátek      13:30-14.30

      Přípravka na zkoušky na víceletá gymnázia

                                 5.třída

      Mgr. Dana Svobodová

      dana.sobin@seznam.cz