VE DNECH ŠKOLNÍHO VOLNA 24. - 27.10. JE MOŽNOST OTEVŘENÍ ŠD PRO PŘIHLÁŠENÉ DĚTI

Zjišťujeme zájem o docházku do družiny během ředitelského volna a podzimních prázdnin ve dnech 24.- 27.10. (pondělí až čtvrtek). Družinu je možné otevřít při naplnění minimálního počtu 15 dětí. Rozsah docházky je 8:00 - 16:00.

Při závazném zájmu odpovězte do 20.10.2022 prostřednictvím Edupage své vychovatelce / svému vychovateli.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INFORMACE KE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ ( RYCHLÁ ZKRATKA)

Družinová oddělení sídlí ve stejných učebnách, kde se děti přes dopoledne učí
      Pouze k odpoledni (večeru) se spojují různá oddělení k sobě

Ranní družina probíhá ve třídě 1.A - Včeličky

Družinový telefon +420 731 197 501, který je v kanceláři ŠD
      Přes zprávu v systému Edupage - jednotliví vychovatelé / vedoucí vychovatelka

Platba za ŠD
      Číslo účtu: 168554437 / 5500
      Částka: 400,- / měsíc / dítě
      Rozděleno na dvě platby: září až prosinec - 1500,- a leden až červen - 2300,-
      V případě přerušení provozu ŠD než 5 dnů v jednom měsíci = úplata snížena na 300,-
        ( prosinec – Vánoční prázdniny, březen – Jarní prázdniny )

Variabilní symbol naleznete na Edupage v záložce "Platba"

Vyzvedávání dětí probíhá prostřednictvím čipu Bellhop
      Čipy se objednávají prostřednictví formuláře “Formulář pro objednání čipu“,
      který se odevzdá buď osobně paní vychovatelce / panu vychovateli, nebo se odešle na email adankova@zszlicin.cz
      Formulář ke stažení zde: Formular_pro_objednani_cipu_pro_SD_22_23.docx

Ztrátu je potřeba hned nahlásit, z důvodu zablokování čipu
      Počet čipů na žáka je libovolný, nakládání s nimi je na zodpovědnosti rodičů!
      Čipy po starších sourozencích lze přeprogramovat
      Cena jednoho čipu je 100,-

Samostatné odchody domů
      Jsou možné pouze v případě předchozího písemného nahlášení vychovatelce / vychovateli. Toto ohlášení je možné udělat buď prostřednictvím úpravy v zápisním lístku ( = předat aktualizovaný zápisní lístek, pak to bude zaneseno jako pravidelný odchod na všechny následující dny )
      Nebo prostřednictvím zprávy svému vychovateli / své vychovatelce v systému  Edupage. Avšak tam jde pouze o nepravidelné a jednorázové odchody, které je nutné nahlásit nejpozději do 11:00 hodin daného dne. Tento pokyn musí obsahovat: jméno a příjmení dítěte, přesné datum a čas, kdy má být dítě uvolněno. Nelze napsat čas odchodu "mezi 13-14 hodinou". Čas musí být přesný.
      Propouštění dětí na základě telefonického rozhovoru, sms zprávy, ústního vzkazu, ani emailu není možné!

Propuštění na kroužek
      Je možný pouze v případě, že dá rodič písemný pokyn vychovatelce / vychovateli k tomu, aby dítě na kroužek  propustil.  Tento pokyn je možný provést prostřednictvím formuláře „Žádost rodičů o uvolnění ze ŠD na kroužek“
      Formulář ke stažení zde: Zadost_rodicu_o_uvolneni_na_krouzek_2022_23.docx

A nebo jiným soupisem zájmových aktivit / samostatných odchodů. Ten však musí obsahovat přesné informace o tom kam a kdy dítě odchází, jakým způsobem (odchází sám / s lektorem) a zda se dítě bude vracet zpět do družiny.  Upozorňujeme, že pokud dítě odejde samo, již se do družiny zpět nemůže vrátit.

Do ŠD vybíráme
      Jako dobrovolný příspěvek oceníme kapesníky - jak v balíčku, tak v krabičce. Potom různé drobné odměny, které mohou být nejen formou bonbonů či jiných sladkostí (avšak z hygienického hlediska musí jít o samostatně balené kousky) ale třeba i drobností typu balonek, propiska...
      Dále se do družiny hodí papírové ručníky a především papíry na kreslení (čisté i z jedné strany potištěné "z práce")

Vnitřní řád ŠD ke stažení zde:  Zlicin_-_SD_vnitrni_rad_skolni_druziny_od_1.9.2022.doc