• Důležité upozornění k provozu parkoviště ZŠ

• Ve čtvrtek 1. září bude zvýšený provoz na parkovišti ZŠ, žádáme rodiče prvňáčků, aby přišli pěšky, nebo parkovali mimo areál ZŠ.

Z důvodu plynulého a bezpečného ranního provozu u školy je nutné, aby rodiče zastavili na pravé straně parkoviště pouze na dobu vystoupení dítěte z auta a uvolnili místo.

Žádáme o zvýšenou opatrnost a ohleduplnost, děkujeme.

• Informace k zahájení školního roku 2022/2023

• Žáci 1. tříd zahájí školní docházku 1. září 2022 v 8.00. Slavnostní přivítání prvňáčků proběhne v prostoru ZŠ vedle vchodu do školy, v případě nepříznivého počasí v jídelně. Děti si berou s sebou školní tašky, shromáždí se u paní učitelky své třídy.

Po uvítání paní starostkou a zástupci Úřadu MČ Praha - Zličín paní učitelky odvedou děti s rodiči do učeben, kde žáčci dostanou školní pomůcky. Rodiče zůstanou ve třídě na první třídní schůzku od 9 do 10 h, děti si převezmou vychovatelky školní družiny a provedou je po škole.

Ve dnech 2., 5. a 6. září prvňáčky vyzvedne paní učitelka v 7.50 u vstupu do školy. Výuka 2-3-4 vyučovací hodiny, oběd od 11.30 do 12.00. Pro zájemce již bude fungovat školní družina, třídní učitelky děti po skončení vyučování předávají vychovatelce, případně je odvedou ke vchodu do školy, rodiče počkají před budovou. Stálý rozvrh prvních tříd bude platit od úterý 6. září.

Žáci 2.- 9. ročníku zahájí školní rok ve čtvrtek 1. září 2021 v 8.00 ve své učebně s třídní učitelkou. Proběhne přivítání, žáci obdrží organizační pokyny. S sebou: psací potřeby. Odchod kolem 9.00. Přezůvky jsou nutné od pátku, žáci dostanou klíčky od skříněk.

V pátek se uskuteční třídnické hodiny, od pondělí 5. září do středy 7. září bude platit upravený rozvrh z důvodu studijní návštěvy žáků a učitelů z Finska. Stálý rozvrh začne zkušebně platit od čtvrtka 8. září.

Vydávání obědů: pro 2. – 4. ročník od 12.00 do 12.40, žáci 5. – 9. ročníku od 12.45 do 13.20.

Školní jídelna a družina včetně ranní družiny budou z organizačních důvodů v provozu až od pátku 2. září. Zápisní lístek do družiny je nutné odevzdat na vrátnici nejpozději 1. září.

Čipy Bellhop pro nové žáky (nutné k vyzvedávání dětí ze družiny) se budou prodávat v pondělí 29. srpna a středu 31. srpna od 15.00 do 17.00 u vrátnice ZŠ. Objednání čipů prostřednictvím formuláře na webu ZŠ viz. záložka Družina.

Přihlášky ke stravování ve školní jídelně vyřídíte ve stravné kanceláři (boční vstup do ZŠ), otevírací hodiny 1. září od 9.00 do 11.00 a 2. září od 8.00 do 10.00. Přihlášku potřebují všichni noví žáci.

• Zájmové kroužky pro školní rok 2022/2023

V novém školním roce s radostí znovu nabízíme řadu kroužků a zájmových činností.

Nabídka volnočasových aktivit a informace k platbám pro rok 2022/2023 je zveřejněna na webu ZŠ - zájmové činnosti.

Pro přihlašování na kroužky lektorů ZŠ bude od 5. 9. do 25. 9. aktivovaný systém v Edupage. Na kroužky externích organizací a lektorů se přihlásíte dle jejich pokynů. Kroužky začínají od 5. 10., případně dříve dle informace externích organizací.

Burza kroužků proběhne ve čtvrtek 1. 9. 2022 od 17 do 18 hod u vstupu do školy, lektoři představí svou činnost, děti i rodiče mohou získat informace k jednotlivým aktivitám. Jste srdečně zváni!

• Hledáme asistenty do mateřské školy

• Do mateřské školy v Nedašovské ulici hledáme:

Školního asistenta/tku na poloviční úvazek. Nástup září 2022. Pracovní doba po-pá 8-12 hod. Požadujeme pedagogické vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga.

Dvojjazyčného školního asistenta na poloviční úvazek. Nástup září 2022. Pracovní doba po-pá 8-12 hod. Požadujeme pedagogické vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga, znalost (doloženou zkouškou) cizího jazyku (ideální ruský/ukrajinský).

Pro více informací kontaktujte zastupkyni ředitelky pro MŠ Pavlínu Zedníkovou - zednikova@zsamszlicin.cz nebo 604352280