• Lední bruslení

Začínáme: 5. ledna 2022

Čas: čtvrtky (střídání tříd)

Cena: 540 Kč - cena 2021 (9 lekcí, v ceně trenéři a pronájem ledu) +  400 Kč autobusová doprava

Výuka ledního bruslení letos (školní rok 2021/2022) proběhne na zimním stadionu Hvězda.  1. lekce je naplánovaná na 5. ledna. Protože Zimní stadion Hvězda má ledovou plochu celoročně nemusíte se bát případného uzavření stadionu (lekce se odbruslí později, případně budou lekce převedeny na výuku in-line bruskení). Lekce jsou vedeny kvalifikovanými trenéry z Veřejné Sportovní Akademi z. s. (VSA).

Bruslení probíhá formou hry, soutěží. Děti mají na stadionu dispozici šatnu a pomůcky k učení bruslení – hrazdičky na led. Děti jsou podle svých dovedností rozdělené na začátečníky a pokročilé.

V rámci bezpečnosti musí mít děti helmu na hlavu, silné nepromokavé rukavice (lyžařské), a šálu nebo nákrčník. Dětem je nutné pořídit brusle (bez zoubků). Ideální jsou brusle 2 v 1 (dá se vyměnit nůž za kolečka).

PŘIHLÁŠKA bude k dispozici zde v listopadu