• Informace k zahájení školního roku 2023/24

• 30. 8. 2023
        • Organizace nástupu žáků 1. tříd do školy

V pondělí 4. září 2023 v 8 hodin proběhne setkání před vchodem do školy, kde si děti najdou podle označení třídy svoji paní učitelku. Přejdeme na místo slavnostního přivítání, v případě nepříznivého počasí proběhne v jídelně. Děti si s sebou berou aktovky.

Po uvítání paní starostkou, paní ředitelkou a zástupci obecního úřadu odvede paní učitelka 1. A rodiče s dětmi do učebny postranním vchodem, ostatní přejdou do učeben 1.B a 1.C v Hevlínské. Po seznámení ve třídách si děti převezmou vychovatelky a vychovatel školní družiny. V učebnách proběhnou první třídní schůzky.

Další dny budou v 7:50 u hlavního vchodu do budovy ZŠ / budovy v Hevlínské čekat paní učitelky. Výuka dle harmonogramu: v úterý do 9:40, ve středu do 10:45, ve čtvrtek a pátek do 11:40.

Pro zájemce bude od úterý fungovat školní družina, je v provozu ráno od 6:30 do 7:40 a vždy hned po ukončení výuky. Třídní učitelky po skončení vyučování předávají děti vychovatelům, případně je odvedou ke vchodu do školy. Rodiče nevstupují do budovy.

Informace pro žáky tříd 2. až 9. ročníku a jejich zákonné zástupce

V pondělí 4. září proběhne jedna vyučovací hodina 8:00 – 8:45, po přivítání žáci dostanou organizační pokyny od třídních učitelů. S sebou psací potřeby.

V úterý a ve středu jsou žáci s třídní učitelkou/učitelem: 2.- 3. třídy do 11:40, 4.- 5. třídy do 12:30, 6.- 9. třídy do 13:00. Od čtvrtka výuka dle rozvrhu (čtvrtek bez odpoledního vyučování).

Školní jídelna: první oběd v pondělí 4. září bude vydáván od 11:00 do 12:30 hodin. Všichni přihlášení strávníci oběd dostanou. Oběd je možno odhlásit na JIDELNA.ZSZLICIN.CZ.

Školní družina: v provozu od úterý 5. září, více na webu školy v sekci Školní družina.

Zkušební rozvrh včetně odpoledního vyučování: od pondělí 11. září.

• Zájmové kroužky a přípravné kurzy na přijímací řízení pro školní rok 2023/2024

• 8. 8. 2023
        • Nabídka kroužků a přípravných kurzů ZŠ Praha Zličín ve školním roce 2023/2024:

V pondělí 4. 9. 2023 od 17 hod ve vestibulu školy proběhne burza kroužků, lektoři představí své aktivity.

Pro přihlašování na kroužky lektorů ze ZŠ bude od září aktivovaný systém v Edupage. Při malém počtu zájemců nebude kroužek otevřen. Pokyny k platbě najdete na webu ZŠ – zájmové činnosti. Na kroužky externích organizací a lektorů se přihlásíte dle jejich nabídky.

Kroužky začínají v týdnu od 2. 10. 2023, případně dle informace externích organizací.