• Organizace provozu ZŠ Praha 5 – Zličín od 12. 4. 2021

• 1. 4. 2021
        • Dle stávajících instrukcí z MŠMT by měla od 12. 4. prezenční výuka 1. stupně ZŠ probíhat v rotacích (tzn. 1 týden prezenčně, 1 týden distančně), přípravná třída a předškoláci MŠ prezenčně bez rotací, 2. stupeň distančně.

Na základě těchto informací připravilo vedení ZŠ níže uvedené pokyny. V případě nepříznivé epidemiologické situace však může dojít ke změně.

Výuka i družina bude probíhat v homogenních skupinách, ranní družina nebude zajištěna. Pouze v nutných případech zajistíme místo ranní družiny dohled na chodbě, příchod žáka od 6.30 do 7.30 je nutné předem nahlásit vedoucí družiny (erochusova@zszlicin.cz) vždy do pátku předchozího týdne. Odpolední družina do 17 hod.

Rozpis prezenční výuky, příchodů do školy, odchodů na oběd, skupin družiny

Týden 12. – 16. dubna

Příchod     Oběd     Družina

Příprav. třída                    7.40           11.40     Smítková

1.C                                        7.40           12.00     Kočí

2. B                                       7.50           12.10     Pejšová

2. C                                       8.00           12.20     Brejníková

3. B                                       7.50           12.40     Rochusová

5. třída                                7.50           12.50

Týden 19. – 23. dubna

Příchod     Oběd     Družina

Příprav. třída                7.40           11.40      Smítková

1. A                                   8.00           12.10      Kalinová

1. B                                   7.50           12.00      Koblihová

2. A                                   7.40           12.20      Pejšová

3. A                                   7.50           12.40      Kočí

4. A                                   7.40            12.50

4. B                                   7.50            13.00

Žáky ráno před budovou vyzvedává třídní učitelka, společně přes šatny odcházejí do učebny. Prosíme o dodržení časového harmonogramu.

Pro žáky je povinná ochrana nosu a úst zdravotnickou rouškou, pro zaměstnance respirátory. Povinné antigenní testování 2x týdně, organizační informace upřesníme. Individuální konzultace jsou možné bez testování.

Výdej obědů pro žáky na distanční výuce od 13.30.

• Zápis do 1. tříd a přípravné třídy

• 29. 3. 2021
        • Termíny k zápisům (osobnímu předání podkladů) do přípravné třídy a 1. tříd jsou k dispozici na systému Reservando:

Rezervace na den 8. 4. můžete udělat zde

Rezervace na den 14. 4. můžete udělat zde

Pokud žádáte o odklad školní docházky, příp. o přijetí do přípravné třídy, hlaste se rovnou na přepážku 3!

Vzhledem k epidemiologické situaci nebude probíhat motivační část. Osobní účast dětí není nutná.

Bližší informace najdete v záložce Základní škola, Zápis do 1. ročníku, příp. Přípravná třída.

Osobní předání bude probíhat u okenních přepážek v letních šatnách (nízká budova před školou) za respektování aktuálních epidemiologických opatření.

• NOVÉ INFORMACE ŠJ 1.3. - 21.3.2021

• 1. 3. 2021
        •  Zařízení školního stravování

·         Žáci, zaměstnanci školy jsou automaticky odhlášeni ze stravování.

·         Žáci, zaměstnanci školy a cizí strávníci si mohou stravu po objednání vyzvednout ve výdejním okénku.

Časový rozvrh výdeje:

12:00-12:30 Cizí strávníci si mohou vyzvednout oběd u výdejního okénka.

12:30-13:30 Žáci školy si mohou vyzvednout oběd u výdejního okénka.

Stravovací kancelář

Změna otevíracích hodin od 1.3. do 21.3.2021

Pondělí – pátek                    12:00 – 14:00

• AKTUALIZACE INFORMACÍ K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 1. 3. DO 21. 3. 2021

• 27. 2. 2021
        • ZŠ A MŠ PRAHA – ZLIČÍN dává na vědomí na základě informací z MŠMT, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR přijala další krizové opatření, kterým se nad rámec dosavadních opatření

ZAKAZUJE OSOBNÍ PŘÍTOMNOST

• DĚTÍ V MATEŘSKÉ ŠKOLE
          • DĚTÍ V PŘÍPRAVNÉ TŘÍDĚ
          • ŽÁKŮ 1. A 2. ROČNÍKŮ ZÁKLADNÍ ŠKOLY

O režimu distanční výuky v základní škole a přípravné třídě budou rodiče informováni třídními učiteli emailem.

ČINNOST ŠKOLNÍ DRUŽINY není povolena.

Dosud jsme neobdrželi informace o fungování jídelny základní školy, předpokládáme možnost odebírání obědů pro žáky na distanční výuce jako dosud.

Podrobnější informace včetně postupu při žádosti o ošetřovné najdete v opatření z MŠMT - INFORMACE_K_PROVOZU_SKOL_OD_27._UNORA.pdf

• Pololetní vysvědčení je rozdáno... a bylo u toho i ČT Déčko!

• 28. 1. 2021
        • Také předávání vysvědčení ale poznamenala epidemie koronaviru. Pro výpis z vysvědčení si totiž mohli dojít jen prvňáci a druháci. Ti ostatní je dostali elektronicky přes EduPage. Všichni rodiče obdrželi výpisy z vysvědčení svých dětí také on-line.

Prvňáci na první předávání vysvědčení snad hned tak nezapomenou. Jejich výjimečný den odpoledne zpestřilo „zabydlování“ zvířat do terárií ve 2. patře školy. Už máme „svého“ chameleona pardálího a „svoji“ krajtu královskou. Chameleón i želvičky, které budou osazeny v další fázi, se narodili na začátku září, takže budou vždycky stejně staří jako naše nová škola.

Předávání vysvědčení i přednášku paní Mařákové o našich nových obyvatelích školy můžete zhlédnout na Déčku ve „Zprávičkách“ zítra (v pátek 29. 1.) v 18.40.

• DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

• 26. 1. 2021
        • Z organizačních důvodů je od středy 27. 1. 2021 do odvolání omezen provoz vrátnice ZŠ do 18 hod.

Děkujeme za pochopení.