• PF 2020

     • V novém roce 2020, který bude pro naši školu obzvlášť výjimečný, přeji všem jejím zaměstnancům, žákům, rodičům i dalším přátelům školy mnoho zdraví, štěstí, lásky, ale i pedagogických, studijních a dalších pracovních úspěchů. 

      Před Vánoci dostala naše MČ dlouho očekávaný a vymodlený dárek – přidělení finančních prostředků na vybavení nové základní školy.  Termín kolaudace nové budovy se ale opět posunul, tentokrát na konec března. Výběrová řízení a dodání vybavení bohužel časově neuspěcháme, budeme se tedy muset smířit s tím, že s největší pravděpodobností začne výuka v nové budově až v příštím školním roce.  

      Ale i tak můžeme říci, že další vánoční dárek nám všem přinese radost už nyní, a tím je dokončení rekonstrukce sportovní haly. Tímto vás všechny zveme na slavnostní otevření  víceúčelové školní tělocvičny ve středu 8. 1. 2020 od 16.30 hodin.  Program složený z hudebních, tanečních a sportovních vystoupení zajistí pedagogové a žáci školy. Po tomto programu bude navazovat Maškarní rej pořádaný kulturní komisí MČ Praha–Zličín. 

        

     • Školní pěvecký sbor - Sovičky - v akci…

     • Náš nově založený pěvecký sbor Sovičky, který vznikl teprve v září pod vedením zkušené sbormistrové a nové paní učitelky hudební výchovy na naší základní škole Mgr. Hany Trejbalové, má přes svou krátkou historii za sebou zajímavé aktivity, kterými se můžeme pochlubit.

      Už v říjnu se Sovičky zapojily do jedinečného audiovizuálního projektu „Hlasy sametu“, který u příležitosti oslavy výročí 30 let od sametové revoluce a 50 let Unie českých pěveckých sborů organizuje právě Unie českých pěveckých sborů. Cílem tohoto projektu je ukázat velikost a mnohotvárnost sborového života v ČR. Mediálním partnerem je Česká televize.

      Natáčel se videoklip písně Mlýny od Spirituál kvintetu, kde byly použity prostřihy základního sboru, zapojených amatérských sborů a slavných zpěváků, kteří začínali v dětských sborech – Vojty Dyka, Adama Plachetky, Jany Kirschner. Projektu se nakonec zúčastnilo 94 sborů.

      Náš pěvecký sbor si vybral pro natáčení netradiční prostředí – zpívali jsme v nákupním centru Metropole Zličín. Záměrem bylo, aby si divák rychle asocioval konkrétní místo v republice, aby tak bylo podtrženo, že se účastní celá země a že "se zpívá všude". Protože většina sborů zpívá na historických náměstích, my jsme zvolili úplně jiné prostředí, které ale také k běžnému životu patří. 

      Videoklip si můžete prohlédnout na tomto odkazu: 

      https://www.youtube.com/watch?v=Yt_6Uq-RG9g

       2. 12. náš sbor reprezentoval školu a Zličín na Adventních trzích na Staroměstském náměstí. 

      Po tomto vystoupení se Sovičky se svou sbormistrovou přemístily na Zličín do parku Na Prameništi, kde zazpívaly po slavnostním rozsvěcení vánočního stromečku. 

      Předvánoční plán sboru ZŠ Zličín vyvrcholí 10.12. Vánočním koncertem všech dětských pěveckých sborů, které Hanka Trejbalová vede, tj.  Noctuella, Kulíšci a Sovičky v Muzeu české hudby (Karmelitská ulice proti kostelu sv. Jezulátka).  

    • Uživatelské účty
     • Uživatelské účty

     • Žáci ZŠ a jejich rodiče mohou na těchto webových stránkách vidět další užitečné informace, jako např. stránky  jednotlivých tříd s údaji o akcích, domácí přípravě, fotodokumentaci atd. Je však nutno se přihlásit pod emailem, který jste uvedli ve škole jako kontakní. Při prvním přihlášení použijte prosím odkaz "Neznám přihlašovací jméno nebo heslo", na uvedený email vám přijde nejprve ověřovací kód, ten zadáte do dialogového okna a teprve poté vám přijde na email heslo. Heslo si následně hned můžete upravit vpravo nahoře (rozkliknete Jste přihlášen jako…. záložku Můj profil).

      Pokud se vám pokus o přihlášení nepodařil, ověřte si u své třídní učitelky, že má v naší databázi uvedenou vaši správnou emailovou adresu.

    • Rozvrh
     • Rozvrh

     • Podívejte se nebo vytiskněte Váš aktuální rozvrh. Rozvrh byl naposledy zveřejněn: 8. 9. 2021
    • Suplování
     • Suplování

     • Podívejte se na suplování a jiné každodenní změny v rozvrhu. Poslední suplování bylo vypublikováno: 20. 9. 2021